Petek Temizliği

/Petek Temizliği

Petek Temizliği

ilaçlı petek temizleme hizmetlerimiz vardır.

Petek temizliği zamanı geldiğini nasıl anlarız ?

Petek TemizliğiBelirtileri genel olarak radyatörlerin alt tabanlarının soğuk olması ve  özellikle kombiye en uzak  son radyatörün alt kısmını elle kontrol edin üst kısmına da bakın aynı sıcaklık seviyesinde değil ise ısının yayılmasını engelleyen pislikler var demektir . Pek çok kişi kişisel olarak radyatör temizleme işlemi yapmaya çalışmaktadır. Kişisel olarak tam performansta temizlik işlemi yapılamaz . Bazı bireysel tesisat temizleme uygulamaları vardır. Kimisi peteğin için deki havayı alarak oradan çıkan kirli suyla temizlik olacağını sanmaktadır. Kimisi tahliye vanasını açarak suyu bütünüyle boşaltarak temizleme işlemi yapılacağını sanar bunların hepsi yanlış uygulamalardır .

Doğru olan nitelikli bir kimyasal ile radyatörlerin içindeki partikül , çamur ve bu tarz maddeleri temizlemek için kimyasal ayrıştırıcılar kullanımı radyatör temizleme işleminin en önemli noktasıdır . Devamında en az solüsyon kullanımı kadar önemli çünkü bir yanlış işlemde kombiniz bozulabilir , basınç filtresini tıkayabilirsiniz .

Biz Macit Tesisat olarak En Son Teknloji Cihazlarımız İle Profesyonel Ekibimizle En Etkili ve Kaliteli Kimyasal Ürünlerimiz İle Tamamen Garantili Şekilde Hizmet Veriyoruz. Peteklerinizde ki Isı Kaybı Olması durumunda Hemen Bizi Arayın.

 

Call Now ButtonTıkla Ara 05419308557